Hakkımızda

Hakkımızda

CNS Boya ve Kimya San Tic. Ltd. Şti. serigraf, tampon baskı mürekkepleri ve yardımcı malzemelerinin satışı ile bu sektörle ilişkili reklam, otomotiv, cam, seramik, cd-dvd, kredi kartı promosyon, elektronik, beyaz eşya, stiker etiket, tekstil.. olmak üzere çeşitli sektörlere hizmet vermektedir.

Firmamız çatısında bulundurduğumuz marka ve ürünleri; Printcolor Screen, Saati, RKS, Technigraf, Remco, Foteco, Clear Edge, Sony, TecaPrint, gibi konusunda lider olan firmalardan oluşmaktadır.

Her çeşit özel baskı mürekkepleri, ipek, ipek germe, alüminyum profil imalatı, emülsyonlar, gölge siliciler, ragle lastikleri, çelik klişe imalatı gibi baskıda kullanılan her çeşit ürün, hızlı servis, kaliteli malzeme ve akılcı çözümlerle müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Misyonumuz

Misyonumuz; satış ortaklarımız olan müşterilerimizle kısa süreli çalışmaktan çok,uzun yıllar boyunca sürekli ve aktif olarak karşılıklı fikir alış-verişinde bulunarak hizmet verebilmektir.

Deneyimli kadromuz ve sürekli irtibatta olduğumuz yabancı ortaklarımızla sektördeki en yeni gelişmeleri takip ederek bu yenilikleri anında müşterilerimize yansıtmakta, çalışmalarında yüksek kalite ve verim almalarına yardımcı olamaktayız.